Porady

 • 10/12/2020 0 Komentarze
  Zasady zdrowego odżywiania

  Nie wiesz jak raz na zawsze zgubić zbędne kilogramy? Cierpisz na zaburzenia odżywiania? Chcesz prowadzić zdrowy styl życia? Poznaj podstawowe zasady i zalety zdrowego odżywiania. Dzięki nim będziesz cieszyć się wymarzoną sylwetką, doskonałym samopoczuciem i unikniesz wielu chorób.

  Dowiedz się więcej
 • 10/12/2020 0 Komentarze
  Zdrowa dieta odchudzająca

  Chcesz zgubić kilka dodatkowych kilogramów? Planujesz przejście na dietę odchudzającą? Marzysz, by znów cieszyć się wyglądem swojej sylwetki? Przed rozpoczęciem diety odchudzającej, warto zapoznać się z podstawowymi zasadami zdrowego żywienia. Powszechnie stosowane diety redukcyjne, nazywane też dietami cud, mimo szybkich i spektakularnych efektów, kończą się zwykle przykrym efektem jojo.

  Dowiedz się więcej
 • 10/12/2020 0 Komentarze
  Weganizm a wegetarianizm

  Pod pojęciem coraz bardziej popularnego wegetarianizmu rozumiana jest dieta, z której wyłączone są wszelkie posiłki mięsne oraz produkty zawierające mięso. W bezmięsnej diecie wegetarian dopuszczalne jest jednak spożywanie takich produktów jak mleko, nabiał, jaja czy miód. Dania dla wegetarian składają się często z produktów sojowych o dużej zawartości białka.

  Dowiedz się więcej
 • 10/12/2020 0 Komentarze
  Czy znasz otręby orkiszowe?

  Orkisz to zboże znane od bardzo dawna. Jak dawna? Historycy twierdzą, że stanowiło jeden z podstawowych składników diety rzymskich żołnierzy! Orkisz cieszył się niesłabnącym powodzeniem przez długi czas, ale około XIX wieku stracił na popularności na rzecz pszenicy. I, jak się okazało, wyszło mu to zdecydowanie na dobre!

  Dowiedz się więcej
 • 10/12/2020 0 Komentarze
  Dieta bezglutenowa – kto powinien stosować?

  Dieta bezglutenowa jest jedną z najtrudniejszych diet. Trudność ta objawia się w zmianie dotychczasowych nawyków żywieniowych. Produkty, które dotychczas wydawały się oczywiste i były normą żywieniową np. chleb, należy zamienić na bezglutenowy. To jednak tylko początek zmian, jakie potrzebne są do wprowadzenia podczas tej diety.

  Dowiedz się więcej
 • 10/12/2020 0 Komentarze
  Olej z ostropestu plamistego

  Ostropest plamisty to wyjątkowa roślina o wyjątkowych właściwościach. Do jego niezwykle cennych cech należy działanie jako przeciwutleniacz i jako zapobiegacz stanom zapalnym. Dzięki tym cechom stosowany jest często przy detoksykacji organizmu, a także w celach profilaktycznych, a nawet leczniczych.

  Dowiedz się więcej

Skontaktuj się

Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania.